v kategórií Krása

Či už partnera máte, alebo ho iba hľadáte, dávajte pozor na týchto 5 chýb, ktorými ho od seba môžete zaručene odohnať!

Zlá ústna hygiena

O svoj úsmev by ste mali neustále dbať. Ústa sú totiž jednou z vecí, ktoré si človek na druhom všimne ako prvé. Nikomu sa nepáčia zažltnuté zuby, zlý dych, či zbytky jedla medzi zubami. Existuje našťastie veľa možností ako tomu predísť. Pravidelné čistenie a používanie ústnej vody vám zaistí biele zuby a svieži dych. Ak budete navyše používať zubnú pastu s bieliacim efektom úspech máte zaručený.

Výrazný make-up

V dnešnej dobe je hitom prirodzená krása. Muži majú radi hladkú a upravenú pleť, menšie nedokonalosti si ledva všimnú. Vysoké vrstvy make-upu alebo prehnané líčenie si za to ale všimnú určite. Muži vás totiž berú ako jeden celok a neskúmajú každý milimeter ako pod zväčšovacím sklom. Vyskúšajte BB krémy, ktoré pokožku zjednocujú, kryjú nedokonalosti a zároveň hydratujú. Potom už stačí len naniesť riasenku a trochu lícenky, ktoré zvýraznia prirodzené črty vašej tváre.
Nedokonalé oholenie a briadka

Chĺpky a briadka k ženám nepatria. Mnoho žien bohužiaľ trápi nadmerné ochlpenie. Najviditeľnejšie miesto je tvár, kde chĺpky rastú nad hornou perou. Takéto ochlpenie je možné odstrániť voskovými pásikmi. Dlhodobé riešenie tohto problému predstavuje drahšia procedúra – odstránenie chĺpkov laserom.

Zanedbané chodidlá

bad-foot-odor

Obzvlášť v lete dávame svoje nohy na obdiv. Nekazte svoje chodidlá nedokonalou pedikúrou a doprajte im pravidelnú starostlivosť. Netreba utrácať peniaze za drahé salóny, zvládnete to hravo aj doma pomocou špeciálneho pilníka či pemzy. Predtým vašim chodidlám doprajte teplú kúpeľ, aby koža zmäkla. Môžete pridať aj kvapku citrónu, ktorý jej zmäknutie podporí. A na záver nezabudnite na lak na nechty.

Účes ako čarodejnica

Vlasy sú odpradávna symbolom ženskosti. Či už sú blond, ryšavé, hnedé alebo čierne, muži im venujú veľa pozornosti. Aby boli krásne na pohľad, hebké na dotyk a aby príjemne voňali, umývajte ich a snažte sa pravidelne hydratovať. K tomu vám poslúži kvalitná maska na vlasy alebo kokosový olej.

 

Odporúčané články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search