v kategórií Chudnutie

Je nám všetkým úplne jasné, že obezita patrí medzi tie najviditeľnejšie faktory, ktoré nám spôsobujú zákerné populačné choroby, s ktorými sa stretávame na každom rohu. Patrí medzi ne napríklad cukrovka, ktorá sa rozdeľuje do mnohých typov a tiež srdcové a cievne choroby. Historicky týmito chorobami trpia väčšinou muži, ktorí sú väčší labužníci ako ženy.

V nasledujúcom článku vám predstavíme 5 zaručených receptov, ktoré pôsobia ako super spaľovače tukov, ktoré ste si za roky nahromadili vo vašom tele. Je samozrejme žiaduce, aby ste spolu s týmito ozdravovacími receptami zasiahli aj do vášho jedálnička a začali ho smerovať viac k čerstvej zelenine a ovocí. Spolu v kombinácii s ovocnými šťavami by malo ísť všetko podľa plánu …

1) Cesnak zmiešaný s čerstvo vylisovanú citrónovou šťavou a horúcou vodou. Tekutiny v pomere 1: 2. Tento nápoj redukuje tuk a cholesterol.

2) Čerstvo vylisovaná citrónová šťava zmiešaná s vlažnou vodou. Veľmi účinný nápoj, ktorý vytvára zásaditú klímu vo vašom tele. Ničí  tuky a tiež rakovinotvorné bunky.

3) Zelený čaj. Je to nápoj plný antioxidantov, ktorý uľaví vášmu telu aj mysli a pomôže vám s redukciou váhy. Nič sa samozrejme nemá preháňať, a to samozrejme platí aj u pravých čajov, ktoré sú plné teínu a môžu spôsobovať nespavosť.

4) Jablčný ocot zmiešaný spolu s medom a horúcou vodou. Hrnček zalejeme horúcou vodou, pridáme polievkovú lyžicu jablčného octu, lyžicu medu a nápoj je hotový. Tento elixír pôsobí veľmi dobre na trávenie a redukciu váhy. Rovnako ako citrónová voda pomáha k nastoleniu zásaditej klímy vášho tela.

5) Ako posledné sme si pre vás pripravili magický nápoj, ktorý sa skladá z mnohých surovín. Na prípravu budete potrebovať: vodu, uhorky, rozmixovaný zázvor a lístky mäty. Všetky suroviny je najlepšie rozmixovať a následne zriediť vodou. Pre správne účinky nechajte kokteil cez noc uležať v chladničke a vypite ho ráno nalačno.

Zdroj: jenzeny.cz

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search