v kategórií Krása, Pleť a pokožka, Prírodná liečba, Zuby a ďasná

Mať žiarivo biely úsmev je snom zrejme viacerých ľudí. V názoroch na bielenie zubov sa nezhodujú ani dentisti. Neodborné bielenie totiž môže za určitých podmienok poškodiť sklovinu alebo ďasná. V tomto článku sa dozviete ako jednoducho si vybielite zuby sami doma bez drahých procedúr. Stačí vám k tomu jedna surovina – živočíšne uhlie z lekárne.

Bielenie zubov živočíšnym uhlím, môže znieť ako vtip, ale opak je realitou. Aktívne živočíšne uhlie už naozaj pomohlo veľa ľudom. Tento spôsob bielenia zubov je veľmi rýchly a výsledok je vidno už po prvom použití.

Aktívne živočíšne uhlie

Tento typ uhlia má takmer väčšina z nás v domácnosti. Najčastejšie využitie má pri zažívacích problémoch. Pomáha detoxikovať tráviaci systém, odstraňuje v ňom problémy a pomáha pri plynatosti. Aktívne živočíšne uhlie má aj omladzujúci účinok , znižuje cholesterol, bojuje proti virózam a taktiež bieli vaše zuby.

Bieliaci efekt živočíšneho uhlia na zuby je overený 100 tisícmi ľudí na celom svete. Chytil sa toho aj kozmetický priemysel a začal vyrábať bieliace pasty s účinnou zložkou živočíšnym uhlím avšak za predraženú cenu.


Mohlo by vás zaujímať: Najlepší pomocník pre podporu rastu a hustoty vlasov.


Postup pri bielení živočíšnym uhlím

Táto metóda je veľmi jednoduchá a rýchla. Tablety živočíšneho uhlia rozdrvte do misky na jemný prášok. Vezmite si zubnú kefku a aplikujte si  uhlie pomocou nej na zuby. Aktívne živočíšne uhlie zoženiete v akejkoľvek lekárni. Zuby si čistite po dobu 3 až 4 minút podobne ako keby ste si bežne umývali zuby, následne opláchnite. Už po prvom týždni aplikácie budú vaše zuby oveľa belšie.

Odporúčané články
Komentár

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search