v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

Každé znamenie zverokruhu v sebe ukrýva ako aj dobré vlastnosti, tak aj tie zlé. A práve na tienisté stránky sa dnes zameriame. Príjemné čítanie to nebude, pravda niekedy býva krutá a bolestná. Niektorí to  poprú, že takí predsa nie sú, je celkom možné, že si svoje negatívne povahové črty sami ani neuvedomujú. Chápeme, že nie je ľahké pripustiť, či na tom niečo nie je…

Baran

Baranom udeľujeme medailu za nekonečný egocentrizmus a zlostenie sa. Hádať sa začnú aj kvôli prkotine, sú zanovití a hluční. Keď nie je po ich, tak ani agresivita im nebude cudzia. Beda, ako nie sú prví. Skúste to. Dopredu si ale spíšte závet. Baran sa vrhá do všetkého bez rozmyslu, je to horúca hlava a večný puberťák.

Býk

Býk je Lemra lenivá, ak sa podarí vám ho niekam vytiahnúť, môžete si zatlieskať. Ak ste ho teda prefíkane nenalákali na kus žvanca, na to počuje, huba mlsná, nečakajte však, že sa s vami rozdelí. Je to nenažranec nenažraný. Najradšej Býci zhromažďujú a počítajú korunky. Majú tvrdú palicu a hromadu predsudkov.

Viac znamení na ďalšej strane

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search