v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

Blíženci

Blíženec má rozpoltenú osobnosť a minimálne dve tváre. Je labilný a večne nespokojný, ľudí okolo ohovára, tým vplyvným lezie do zadku. Ak má niekto talent pre podvod a pretvárku, tak sú to Blíženci. Povrchní a nespoľahliví manipulátori, čo sa radi počúvajú. Chváliť sa cudzím perím, to by im šlo. Hanba.

Rak

Raci sa na vás prisajú ako hnusné pijavice, keď budete niečo namietať, pripravte sa na citové vydieranie. Iným závidia aj nos medzi očami a sú plní zášti. Rak je príšerne podozrievavý a šialene náladový. Hysterka. Ostatných s radosťou zraňuje a zosmiešňuje, sám sa okamžite urazí, ľutovať vie len seba. Kto toto má stále znášať!

Lev

Levy získavajú prvú cenu za namachrovanosť. Sú to arogantní, pyšní, ješitní a namyslení sebci. Vládcovia univerza. Myslia si, že sa svet točí len okolo nich. Lev je doslova závislý na obdive a chvále. Nečudujte sa, keď bude mať doma milión zrkadiel. Chová sa ako despota, do všetkého sa montuje a nikdy neprizná chybu.

Panna

Panny sú šikovné ako rádio, neustále vás budú poučovať a kritizovať. Všetko musia pitvať a na všetkom nájsť chybu. V tomto znamení sa rodia najotravnejší puntičkári. Pedant. Panna je úchyl posadnutý honbou po dokonalosti a poriadku, čím terorizuje svojich blížnych. Je škodoradostná, urážlivá a nevie odpúšťať.

Váhy

Váha má hrôzu z neobľúbenosti, preto vás zahrnie falošnými lichôtkami. Je to zbabelá sľubotechna, aby sa zavďačila, sľúbi vám čokoľvek. Váhy sú domýšľavé, pochabé a rozmarné. Než sa nazdáte, prachy vám rozfofrujú. Má sa za to, že sú nerozhodné, chudera, lenže to pramení z toho, že chcú urvať všetko.

Škorpión

Škorpióni by sa z fleku mohli živiť ako špióni. Majstri sebaovládania. Nikomu neveria a veci fanaticky kontrolujú. Prahnú po moci a vyžívajú si v ponižovaní ostatných. Ak Sklamete Škorpióna, s druhou šancou nepočítajte, pripravte sa na krutú pomstu, nezastavia sa pred ničím. Keď ich nejaký blázon nechá v štichu, je mŕtvy.

Strelec

Strelca láka svet prominentov, je snob. Snaží sa vytvoriť ilúziu, že je niečo viac. Trapák. Pred záväzkami uteká a sľuby neplní, má chorobný strach z obmedzovania. Robí z komára somára a z jeho premúdrelých kecov sa vám dvíha kufor. Strelcom chýba takt a empatia, sú to bezohľadní hulváti, čo si nevidia do pusy.

Kozorožec

Kozorožci sú odťažití, úzkoprsí a zatvrdilí. Všetko hodnotia a kritizujú, nič im nie je dosť dobré. Kozorožec je prehnane ambiciózny, urobí čokoľvek, aby si udržal spoločenské postavenie, nemilosrdný a bezcitný. Skrblík. Je nudný a upätý. Moralista. Má spiatočnícke názory a všetkým okolo je napcháva.

Vodnár

Vodnári sa na vás milo culia a hneď za rohom vás ohovoria tak, že na vás nenechajú niť suchú. Pokrytci. Preceňujú sa a robia lepšími, ľuďmi výborne manipulujú. Sú prchkí a urážliví, automaticky prechádzajú do opozície. Vodnár sa chce za každú cenu odlišovať a myslia si, ktovieako nie je zaujímavý. Mimoň je to.

Ryby

Ryba sa úplne zámerne správa ako obeť. Nedocenený génius so sebadeštruktívnym sklonmi. Je ufňukaný a bordelár k tomu. Zlomyseľná mrcha. S obľubou prekrúca fakty, kedykoľvek sa jej to hodí. Ryby sa tvária, ako keby všade boli, pritom sú to nesamostatní snílkovia. Najlepšia kamarátka? Fľaška rumu.

Zdroj: extra

Dúfame, že sa vám článok páčil a a zároveň aj pobavil! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search