v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

Na ktoré číslo ste mysleli? Podľa toho zistíte aká je vaša osobnosť.

1. Ste veľkorysý a máte správnu morálku a zásady. Neustále pracujete na sebazdokonaľovaní. Vaše nároky sú pomerne vysoké a ľudia majú niekedy pocit, že je vám veľmi ťažko vyhovieť. Nie ste sebec a ide vám predovšetkým o to, aby bol svet lepší. Viete odpúšťať ľudom, ktorí vám ublížili. Len veľmi málo ľudí dokáže oceniť všetko, čo robíte.

2. Ste čestný a zábavný človek. Narodili ste sa s veľkou dávkou zodpovednosti a starostlivosti o iných. Stále veríte v poctivú a svedomitú dennú prácu. Ľudia vám dôverujú. Máte zmysel pre humor a rýchlo vám to páli. Pozornosť okolia si vždy ľahko získate nejakým zaujímavým príbehom.

3. Ste inteligentný a premýšľavý človek a zároveň introvert. Neradi sa o svoje nápady a myšlienky delíte s ostatnými. Snažíte sa robiť, čo je správne, hoci s vami spoločnosť častokrát nesúhlasí.

4. Ste vnímavá a filozoficky založená osobnosť. Ste jedinečný, nikto vám podobný nie je. Ste veľmi emotívny, intuitívny a trochu nepredvídateľný. Potrebujete veľa osobného priestoru, aby sa mohla rozvíjať vaša kreativita. Ste racionálny človek, ktorý vidí svetlé aj temné stránky života.

5. Riadite sa krédom “Urobím to po svojom.” Preto ste sebavedomý a nezávislý. Presne viete, čo chcete! Nebojíte sa ísť za svojimi snami. Veľmi si potrpíte na poctivosť. Ste dostatočne silný na to, aby ste prijali akúkoľvek pravdu!

6. Ste citlivý a dobrosrdečný, vďaka čomu si viete ľahko a rýchlo získať ľudí na svoju stranu. Máte veľa kamarátov a radi im pomôžete. Ľudia sa vo vašej spoločnosti cítia vždy dobre, pretože vás obklopuje teplá a svetlá auta! Stále sa chcete pohnúť dopredu, aby ste sa mohli stať lepším. Najviac však cítite potrebu milovať. A to aj tých, ktorí vám to neopätujú.

7. Ste šťastný, vyrovnaný, citlivý a máte veľa porozumenia pre druhých. Ste skvelý poslucháč, ktorý nesúdi tých druhých. Domnievate sa, že každý má v živote svoju vlastnú cestu. Ste otvorený novým veciam a odolný voči stresu. Za normálnych okolností ste veľmi uvoľnený.

7. Ste vyrovnaný, plný šťastia a máte veľa porozumenia pre druhých. Viete perfektne ľudí vypočuť a neodsudzujete ľudí. Myslíte si, že každý má v živote svoju vlastnú cestu. Ste otvorený novým veciam a dobre znášate stres. Za normálnych okolností ste veľmi uvoľnený.

8. Ste očarujúci, energický a zábavný, jednoducho človek, ktorý vie, ako prinútiť ľudí sa smiať. Ste plný spontánnosti a dobrodružstvám nikdy nepoviete nie! Máte veľa koníčkov a ak vás niečo zaujme, nebudete mať pokoj dovtedy, dokým to nevyskúšate alebo sa o tom nedozviete všetko, čo budete potrebovať.

9. Ste plný optimizmu a šťastia. Život je podľa Vás dar a Vy sa ho pokúšate čo najlepšie využiť a čo najviac v ňom dosiahnuť. Vždy podržíte ľudí, na ktorých vám záleží, v dobrom i zlom. Máte zdravý prístup k životu. Pohár je pre vás stále poloplný, nikdy nie poloprázdny. Odpúšťate, učíte sa novým veciam a osobnostne rastiete, pretože veríte, že život je príliš krátky na to, aby ste tak nerobili.

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search