v kategórií Na zamyslenie, Psychológia
Rok 2017 je už tu a spolu s ním aj nové začiatky, objavy a skúsenosti. Pred nami mnoho nečakaných zvratov, na ktoré chceme byť pripravení.
Vyskúšajte tento test, kde na základe výsledkov sa dozvieš, čo ťa čaká v budúcnosti. Je to veľmi jednoduché a nezaberie veľa času. Stačí sa len pozrieť na obrázok a povedať, čo si si všimol ako prvé.Teraz sa zameraj na to, čo by si si prial v novom roku. Máš? Tak teraz sa pozri na náš zoznam.

Oko

Ak si ako prvé na obrázku všimol oko, tak by si sa mal pripraviť. Nevieš si ani predstaviť, koľko zmien ti prinesie nový rok 2017. Čakajú ťa veľmi príjemné a nečakané prekvapenia.

Studňa

Ak si si ako prvé všimol studňu, budeš potrebovať veľkú trpezlivosť, pretože budúci rok ti prinesie niekoľko prekážok a problémov. Ale neboj sa, pomocou svojich blízkych a priateľov sa s tým popasuješ.

Slza

Pre tých, ktorí si ako prvé všimli slzu, tiež nebude budúci rok ľahký. Je pravdepodobné, že začiatkom roka sa stane niečo nepríjemné. Je dôležité, aby ste nezostávali v týchto dňoch sami. Nebojte sa požiadať o pomoc druhých, a všetko bude v poriadku.

Žeriav

Ak si si ako prvé všimol žeriav pri studni, tak ťa v blízkej budúcnosti čaká veľká oslava. Tak sa priprav na prekvapenia a množstvo darčekov.

Naše predpovede sa končia. Teraz len treba chvíľu počkať a uvidíš či sa ti naša predpoveď vyplnila. Daj nám „like“ ak sa ti náš článok páčil a podeľ sa s ním so svojimi priateľmi.

Zdroj

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search