v kategórií Prírodná liečba

Verili by ste, že existuje 5 zložkový recept, pomocou ktorého naštartujete metabolizmus, vyčistíte telo od toxínov, a dokonca ním nakopnete mozgovú aktivitu?

Podľa rôznych expertov, tento zázračný prírodný liek pomáha zlepšovať aj videnie a regeneruje kosti. Mnoho ľudí z celého sveta vyskúšalo tento recept a potvrdilo, že sa im zlepšil zrak, sluch a pamäť. 

Recept

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Ingrediencie:

  • 125 g čerstvého chrenu
  • 3 citróny
  • 3 lyžice medu
  • 1 lyžica škorice
  • 2 cm čerstvého zázvoru

Postup:

  1. Olúpaný chren a zázvor dajte do mixéra a riadne rozmixujte.
  2. Umytý citrón nakrájajte na kolieska, zbavte jadierok a pridajte do zmesi, a opäť mixujte.
  3. Následne pridajte med a škoricu a opäť mixujte.
  4. Vzniknutú zmes nalejte do uzavierateľnej sklenenej nádoby a skladujte v chladničke.

Užívanie:

Jedna lyžička zmesi 2x denne po dobu 3 týždňov.

Ako to funguje?

Hlavnou zložkou receptu je koreň chrenu. Ten obsahuje veľké množstvo vitamínu C, omnoho viac ako citrusové plody, vitamín E, vitamíny skupiny B a provitamín A. Je bohatý na množstvo  minerálov, predovšetkým horčíka a vápnika, obsahuje aj draslík, železo, fosfor, síru a sodík.
 
Z uvedeného vyplýva, že chren môže pomôcť pri anémii, posilňuje odolnosť organizmu, povzbudzuje chuť k jedlu a zlepšuje tráviace funkcie tým, že podporuje vylučovanie žalúdočných štiav. Podporuje činnosť čriev a detoxikuje pečeň. Chren obsahuje látky, ktoré sú veľmi účinné na zlepšenie pamäti, zraku a sluchu.

Zdroj: http://www.healthylifetricks.com/heres-secret-boost-memory-80-improve-brain-function-restore-vision-regenerate-bones/

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]
Odporúčané články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search