v kategórií Psychológia

Čas beží a už tu máme september. Pre mnohých z nás je to ideálny čas dohnať to, čo sme nestihli počas posledných mesiacov, napríklad ísť k moru, stráviť víkend v prírode, pozbierať ovocie a zeleninu zo záhrady. Čo čaká v tomto mesiaci každé znamenie zverokruhu? Horoskop na september

Baran:
Síce budete veľmi zaneprázdnení, no bude to pre vás príjemný mesiac. Naplánujte si všetko, čo sa dá, a držte sa svojho plánu. Taktiež očakávajte stretnutie s novými ľuďmi, dokonca stretnete novú lásku, s ktorou zažijete kopu romantických prechádzok a konečne zažijete stav pokoja a harmónie.

Býk:
Dávajte si pozor na problémy v práci. Ak vám niekto ponúkne ďalšie pracovné možnosti, chopte sa ich a ničoho sa nebojte. Doma bude vládnuť kľud a je to vynikajúca príležitosť na nastolenie mieru v rodine. No dávajte si pozor, nebudete sa cítiť dobre a budete sa často ľutovať. Snažte sa myslieť pozitívne. Skúste každý deň urobiť niečo príjemné pre seba aj pre ostatných. Nezabudnite sa usmievať a všetko vám vyjde.

Blíženci:
September bude pre vás obdobie zázrakov! Stanete sa populárnymi a obľúbenými. Strávite príjemný čas v kruhu rodiny a zažijete nekonečnú zábavu. Mimochodom je veľmi pravdepodobné, že v tomto mesiaci sa konečne vyberiete na dlho očakávanú dovolenku.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane:

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search