v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

Znamenia zverokruhu tu nie sú len tak pre parádu. Podľa hviezd máme všetci svoj osud a naša cesta sa často odvíja práve od toho, v akom znamení sme sa narodili. Existuje legenda, že jedného dňa za úsvitu zhromaždil Vesmír 12 detí a každému do ucha zašepkal, ako má dosiahnuť svoj cieľ. Každé z Vašich detí má svoj dar. Aj Vy ste kedysi boli dieťaťom.

Pozrite sa, čo je tajomstvo Vášho života podľa znamenia, ktoré Vám predpovedali Hviezdy a Vesmír. Pamätajte, že každé dieťa dostane do vienka radosť, ale aj starosť.

Baran
Baran má potenciál byť hlavou, vodcom. Je dobrý a silný priateľ a vo svojom srdci ukrýva oheň. Keď vyrastie v dospelého, bude schopný realizovať svoje sny a bude inšpiráciou pre ostatných. Mnohí mu budú jeho húževnatosť závidieť. Vytrvalosť aj tvrdosť ho môžu doviesť ďaleko, ale do cesty mu môžu priviesť aj mnoho nepriateľov a nepriaznivcov. Napriek tomu baran nikdy nezabudne byť najmä šťastným človekom, ktorý si plní svoje sny.

Býk

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Býk dostal pri narodení od hviezd špeciálny dar. Je ním schopnosť množiť svoje bohatstvo, ak má v srdci dostatočnú motiváciu a pri sebe človeka, pre ktorého to robí. Chybou býkov je ich nestálosť v láske, majú horúce srdce, ktoré sa však často zapáli pre novú lásku. To im v živote prináša veľa problémov. Láska je pre nich stimulom, ako dosiahnuť svoje ciele, ale pravá láska je len jedna. Na to by sa nemalo zabúdať.

Blíženci
Pomáhajú ľuďom pochopiť ich samotných. Do vienka dostali dar úcty, ktorú voči druhým prejavujú osobitým spôsobom – učí ich poznávať svoje srdce a hľadať to, čo im v živote robí radosť. Problém je ten, že to, čo rozdávajú blíženci druhým, nevedia dať sami sebe. Preto často tápu a v živote hľadajú svoje miesto. Im však nepomôže nikto, naopak ich povaha mnohých odpudzuje pre ich nestálosť. Vnútorný svet Blížencov sa nestretáva s ich vonkajším svetom. Preto bývajú často veľmi nešťastní a svoj pokoj nájdu často až v neskoršom veku.

Rak
Mimoriadnu senzibilitu nadelili hviezdy rakom. Sú to citlivé a múdre bytosti, ale často sa z nich stávajú pustovníci, samotári. Svoje znalosti si nechávajú pre seba a neodovzdávajú ich svetu. Pozitíva, ktoré dostali pri narodení, často nevie predať vonkajšiemu svetu. Sú veľmi skromní a plachí a ich okolie má tendenciu je stále ochraňovať. Rak nikdy nebol ani nebude svetobežníkom. Napriek tomu je šťastný vo svojom tichom a pokojnom svete.

Lev
Vodcovia ľudí a inšpirátorom. Levy mali vždy schopnosť silných bojovníkov, vedeli, ako sa správať v náročných chvíľach a ťažkých časoch. Sú hrdí a to je ich slabá stránka. Práve hrdosť je neraz potápa v očiach ostatných ľudí, pretože ich považujú za namyslené, a tak napriek svojej veľkosti často nedosahujú prosperity, akú by si predstavovali. Ich srdce je mimoriadne múdre a citlivé.

Panna
Panny dostali do vienka lásku k sebe samým. Väčšina z nich v živote hľadí len na vlastné záujmy, dávajú si pozor na detaily a šíri okolo seba znalosti. Ich cieľom je prospech, ale v zápale sebalásky zabúdajú na svoje okolie. Ľudia ich preto často vnímajú ako vypočítavej bytosti. V skutočnosti dokážu panny oveľa viac – dávajú svojmu okoliu pocit pokoja a pohody, ktorý napriek vlastným trochu sebeckým cieľom, chcú odovzdávať aj ďalej.

Váhy
Váhy vidia tie najkrajšie veci v tých najobyčajnejších. Ich obdiv k maličkostiam privádza ich okolie k láske voči nim, a preto sú váhy považované za zraniteľné osobnosti. Môžu spievať, písať, kresliť, dokonca im stačí len myslieť a vo všetkom ich počínanie bude krása a povzbudenie. Váhy sú váhavé, preto svoje skryté talenty neraz neukážu. To môže byť ich vlastné škoda, pretože podľa hviezd by mali veľkú budúcnosť.

Škorpión
Hviezdy dali úbohým škorpiónom desivú predpoveď. Od najútlejšieho veku dokážu škorpióny vidieť a vnímať dušu iných. To im v živote prináša mnoho starostí a túto schopnosť často nezvládnu. Stanú sa z nich zakríknutí ľudia, ktorí sa ostatných bojí a jediné, čo dokážu, je využiť svoje individualistické schopnosti a raziť si svoju cestu dopredu. Preto bývajú terčom nepochopenia a len málokto odhalí, ako je škorpión citlivý a dobrý v srdci.

Strelec
Strelec roznáša radosť a zapaľuje v srdciach druhých oheň. Ten, kto ho na svojej životnej ceste stretne, bude cítiť a zažívať niečo krásne a dobrodružného. Hviezdy im darovali schopnosť svojím pozitívnym prístupom liečiť duše druhých. Strelci dostali do vienka veľa, sú ohromnými motivátormi a poslami radosti. Avšak túto radosť nerozdávajú len svojmu okoliu, ale radi si z nej doprajú dostatok aj pre seba.

Kozorožec
Tvrdú prácu, ktorú kozorožci vykonávajú, odmenia hviezdy dostatočne skoro. V živote môžu dosiahnuť veľkých vecí, ak sa budú snažiť. Pritom pre Kozorožcov táto snaha nie je nič náročné. Napĺňajú svoje okolie energiou a sú mimoriadne trpezliví. Lenivosť ani ľahostajnosť nie je v ich povahe, preto patrí k tým znameniam, ktoré toho počas života nedostanú málo.

Vodnár
Šťastní a slobodní, citliví a nenároční v každom okamihu života. Taký je osud vodnára, ktorý svoje ciele drží pevne v rukách. Navonok ich ľudia vnímajú ako vrtkavé osobnosti, napriek tomu majú k životu vážny postoj a neberú ho na ľahkú váhu. Užívajú si, čo dostanú, ale dokážu aj rozdávať. Vodnári dostali do vienka šťastie.

Ryby
Hviezdy rybám pridelili ťažké bremeno. U ľudí vidí nielen dobré vlastnosti, ale aj tie zlé.
Často dokážu odhadnúť situáciu takú, aká je naozaj a nie len, ako sa javí. Majú množstvo skúseností, ale sú zamĺknutá a bojí sa hovoriť. Hviezdy im dali možnosť stagnovať, alebo sa pripojiť k záchrane daných vecí. Je len na nich ako svoje schopnosti využijú.

Zdroj: prosvet.cz

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search