v kategórií Nezaradené, Zdravie

Dr. Jeff Bradstreet, zanietený výskumník a silný odporca očkovacích vakcín, bol zastrelený, pričom jeho telo bolo pohodené v rieke Severnej Karolíny. Súdna analýza ukázala, že lekár mal strelné rany v oblasti hrudníka. Okolnosti smrti Dr. Jeffa Bradstreeta sú až príliš „podozrivé“.

Jeho telo našli rybári v americkej rieke Rocky Broad River v štátnom parku Chimney Rock. Stalo sa to v piatok, 19. júla 2016.

Policajní vyšetrovatelia stále tvrdia, že lekár spáchal samovraždu, ale ľudia, ktorí ho poznali, majú na to iný názor. Jeho rodine a priateľom sa dôkazy potvrdzujúce jeho samovraždu nezdajú byť presvedčivé.

Zavraždený lekár objavil pravdu o očkovacích vakcinách

U jeho dieťaťa sa vyvinul autizmus po tom, čo mu vpichol očkovaciu vakcínu. Tým sa preukázala pravdivá a temná stránka očkovania a Dr. Jeff Bradstreet sa stal čoskoro otvoreným aktivistom proti týmto očkovacím vakcínam.

Osobná správa lekárovho syna o výsledkoch vakcíny je stále dostupná na internete, na jeho online blogu.

Infowars hovorí: „Bradstreet mal strelnú ranu na hrudi, ktorú si podľa polície pravdepodobne spôsobil sám.“ hovorí WHNS. Tu sú slová, ktoré oznámil šerif Úradu okresu Rutherford: „Potápači zo záchrannej čaty okresu Henderson, ktorí boli zodpovední za danú oblasť, našli v rieke strelnú zbraň.“ Vyšetrovanie lekárovej smrti je stále otvorené a na výsledky jeho pitvy sa stále čaká.

Dr. Bradstreet vykonával súkromnú prax v meste Buford, Georgia. Zameriaval sa na „liečenie detí s poruchou autistického spektra (PAS) a na s tým súvisiace neurologické a vývojové poruchy.“ Okrem iných liečebných prostriedkov ponúklo jeho wellness centrum aj liečbu „ortuťovej toxicity“. Dr. Bradstreet veril, že tento ťažký kov je hlavnou príčinou vývoja autizmu u detí.

Ako bolo uvedené vyššie, lekár začal svoju misiu v boji proti očkovacím vakcínam po tom, ako rutinné očkovanie vyvolalo u jeho syna autizmus.

„Autizmus ma o medicíne naučil viac ako lekárska fakulta.“ vysvetľoval Dr. Bradstreet na konferencii, ako uviedli noviny Epoch Times.

Navyše lekár ponúkol svoje znalecké vyhlásenie federálnemu súdu, samozrejme, v záujme rodín, ktorí nesúhlasili s očkovaním. Dr. Bradstreet bol zakladateľom a prezidentom Medzinárodného detského rozvojového centra (Child Development Resource Center). Dr. Andrew Wakefield, odborník na autizmus, bol vedúcim výskumu v jednom stupni.

Podozrivé okolnosti jeho smrti

Nedávna razia, zahŕňajúca niekoľko agentúr, vedená Americkou agentúrou pre potraviny a lieky (FDA), robí celú vec ešte podozrivejšou. Vyšetrovatelia sa zamerali na lekárovu kanceláriu.

„Agentúra FDA zatiaľ prezradila, že agenti prehľadali lekárovu kanceláriu vraj kvôli bývalému pastorovi, ktorý bol podozrivý už viac ako 10 rokov.“ uviedla správa Gwinnett Daily Post.

Mnohé rodiny povedali, že Dr. Bradstreet ovplyvnil ich životy pozitívne. Môžete si prečítať ich komentáre na stránkach sociálnych médií určených tomuto lekárovi.

„Dr. Bradstreet bol lekárom môjho syna po tom, čo mu diagnostikovali autizmus. Robil zázraky,“ poznamenala jedna užívateľka Facebooku, „v 16. rokoch teraz môže žiť normálny život, za čo vďačím jemu. Každý deň mu budem ďakovať.“ 

„Budem mu navždy vďačná za zotavenie môjho syna… z autizmu,“ napísala iná užívateľka, „liečba zmenila život môjho syna, aby vyrástol a žil zdravý normálny život. Dr. Bradstreet nám bude veľmi chýbať!“

Jeden z členov rodiny Dr. Bradstreeta založil stránku GoFundMe, kde môžete „nájsť odpovede na mnohé otázky vedúce k smrti tohto lekára, vrátane dôkladného vyšetrenia na možnosť násilného zločinu.“

Rodina lekára požiadala verejnosť, aby prestala špekulovať. Mnohé rodiny veria, že jeho smrť nie je nič iné ako sprisahanie.

„Seba-zapríčinenie? Na hrudi? Mňa si tým nekúpia,“ bolo uvedené v komentároch WHNS, „bol to lekár, ktorý mal prístup k rôznym druhom liekov. Bol to zbožný muž s úspešnou lekárskou praxou. Prepáčte, ale toto mi smrdí vraždou a jej zastieraním.“

Pozrite si túto presvedčivejšiu domnienku:

„On sa nezabil SÁM! Bol zavraždený niekým, kto ho osočoval. Musel ho poznať a vedieť, čo robí. Bol brilantne súcitným lekárom s úžasnými liečebnými schopnosťami. Bol odprataný. Zastavený. Umlčaný. Prečo by lekár, ktorý mal prístup k liekom a mohol tak umrieť v pokoji, si sám strelil guľku do hrude??? A vrhnúť sa sám do rieky??? To je zrejmá vražda!“

Už ste si domysleli motívy. Doktor Bradstreet predstavoval hrozbu pre svet konvenčnej medicíny. Nezabúdajte, že očkovacie vakcíny prinášajú obrovské zisky. Súdne dôkazy dosvedčujú, že doktor Bradstreet sa nezabil sám.

Zdroj:http://www.choiceandtruth.com/2016/09/body-of-doctor-who-linked-vaccines-to-autism-found-floating-in-river.html

Pozrite si tiež: Očkovanie je organizovaný zločin


Mohlo by vás zaujímať: Najlepší pomocník pre podporu rastu a hustoty vlasov.

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search