v kategórií Detox

Už podľa učenia starovekých lekárov, smrť začína v hrubom čreve. Toto tvrdenie prehlasuje za pravdivé aj mnoho moderných štúdií. Skoro 1/4 populácie má zdravotné problémy, ktorých príčinou sú práve komplikácie v hrubom čreve. Mnoho menších zdravotných problémov sa prejavuje ako bolesti hlavy, ospalosť alebo akné. Problémy s hrubým črevom sa môžu prejaviť aj ako vážnejšie choroby.

Zdravotné problémy spojené s hrubým črevom:

 • syndróm dráždivého čreva
 • Crohnova choroba
 • zápcha
 • kolitída
 • žalúdočný reflux

Každý rok zhruba 100 000 ľudí podstupuje ťažké operácie kvôli problémom s hrubým črevom. Dôležitým bodom je to, že denne môže črevom prejsť až 4 kg odpoadu, ktoré v ňom zanecháva toxíny.

80% chorôb nastáva kvôli toxicite hrubého čreva. Veľká časť problémov spojená s týmto orgánom vzniká v dôsledku vysokého príjmu rafinovaného cukru a nedostatku enzýmov a vlákniny v našej strave.

My vám prinášame úžasný recept na prečistenie hrubého čreva. Tento liek zlepší vaše celkové zdravie a bude účiine detoxikovať hrubé črevo. Vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny, živín a vitamínov, môžeme tento liek nazvať detoxikantom.

Recept na detoxikáciu hrubého čreva:

Čítať ďalej…

[sociallocker]
 • 1 pohár vody
 • 1 lyžica včelieho medu (organického)
 • 1 lyžica chia semiačok
 • 1 lyžica ľanových semiačok
 • 1 jablko

POSTUP: Jablko nakrájajte na malé kúsky a ostatné suroviny dajte do pohára s vodou. Nechajte chvíľu odležať, pokiaľ chia semienka nenabobtajú. Na vrch dajte jablko, môžete poprípade posypať škoricou a môžeme podávať.

Prečo to funguje?

Chia semiačka obsahujú bielkoviny, živiny, vitamíny, omega 3 mastné kyseliny a vlákninu. Sú vynikajúce na trávanie a zdravé srdce.

Med má antiseptické, antivírové, antimykotické a antibakteriálne vlastnosti a tím vám poskytne skvelú ochranu proti rakovine hrubého čreva.

Ľanové semiačko je bohaté na omega 3 mastné kyseliny, antioxidanty a vlákninu. Pomáha predísť rakovine hrubého čreva, podporuje zdravé srdce a vstrebávanie živín.

Jablká sú bohaté na rozpustnú vlákninu a sú úžasným stimulantom pre pohyb čriev.

Ako zmes užívať?

Aby bolo možné sa zbaviť celého toxického odpadu v tele, je potrebné každý deň vypiť túto liečivú zmes. Samozrejme je dôležité udržiavať aj zdravú životosprávu, tzn. stravovacie návyky, dostatok pohybu, znížiť stres a vylúčiť akékoľvek návykové látky.

Zdroj: http://www.yourstylishlife.com/homemade-mixture-that-will-clean-your-colon-of-toxic-waste/

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]

Najnovšie články
Komentár
 • Ružena
  Odpovedať

  Zdá sa, že tomu chýba nejaká bodka. Nie je tam napísané, či to nakoniec treba rozmixovať alebo nie a kedy užívať. Ráno na lačno alebo v priebehu dňa pred jedlom? Nikde som sa to nedočítala.

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search