v kategórií Psychológia, Skutočné príbehy, Zdravie

V roku 2015 prišli rodičia detí z Jacksonville s hrozným príbehom, ktorý sa dial na miestnej zubnej klinike. Rodičia mali podozrenie, že sa za dverami Dr. Harolda Schneidera odohráva týranie ich detí! Jednému dievčatku vytrhol namiesto jedného zúbka hneď osem bez nejakého vysvetlenia. Pozrite sa s nami, ako celá kauza dopadla.

Dianie za dverami sa dostalo na povrch po natočení tajného videa. K tomuto činu sa odhodlala jedna z mamičiek. Chcela mať dôkazný materiál proti násilnému doktorovi. Sama neverila svojim očiam, keď na video zachytila ​​svoje desivo plačúce dieťa, ktoré bolo na doktorovom lôžku pripútané popruhmi ako pacienti v psychiatrickej liečebni!

S týmto dôkazom vychádzalo na povrch stále viac šokujúcich praktík, ktoré doktor zrejme pre vlastné ukojenie na deťoch vykonával. Deti z ordinácie vychádzali s chýbajúcimi zubami, modrinami alebo tiež s jazvami po skalpelu. To všetko sprevádzali doktorove slová: „Nehovor to mamičke“. Tak prebiehali bežné zákroky doktora Harolda Schneidera.

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Deti sú však pravdovravné stvorenia a svoje zážitky opísali doma svojim mamičkám. Po niekoľkých súdnych pojednávaní a nátlaku zo strán rodičov sa Dr. Schneider rozhodol, že svoju prax ukončí.

Zdroj: jenzeny.cz

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search