v kategórií Prírodná liečba

Jeden rakúsky doktor, Rudolf Breuss, sa celý život zaujímal o alternatívnu liečbu, zvlášť ako liečiť rakovinu prirodzeným spôsobom. Zistil, že naše telo má jednu úžasnú vlastnosť a tou je, že sa dokáže samo uzdraviť.

Ak dáme telu dostatok živín, a nebudeme ho zaťažovať tradičnou ,,mŕtvou“ stravou, vytvoríme mu tak priestor na samoobnovu buniek – samouzdravenie.

Breuss tvrdí, že všetky choroby sa dajú liečiť aj bez liekov. Choroba je len prejavom, že naše telo je zanesené toxínmi, a už nevládze ďalej s nimi bojovať. Preto je potrebná detoxikácia celého organizmu. Svojim pacientom odporúča piť iba špeciálne čerstvé šťavy pokiaľ ich problémy nepominú. Prinášame vám recept na jeden jeho špeciálny džús, ktorý účinne ničí všetky rakovinové bunky. Breuss pomohol vďaka tomuto pôstu len o šťavách už vyše 45000 pacientom s rakovinou a ďalšími neliečiteľnými chorobami.

rudolf-breuss-cancro

Breussova protirakovinová kúra

Táto kúra spočíva v 42 dní trvajúcom vysadení tuhej stravy. Chorý smie piť iba vybrané zeleninové šťavy a bylinkové čaje. Šťava musí pochádzať zo zeleniny v bio kvalite a treba ju lisovať za studena. Recept na zeleninovú šťavu sa nachádza na konci tohto článku.

Chorý môže vypiť iba 124 až 500 ml tejto šťavy za deň. Popri šťavách je možné piť v malom množstve bylinkové čaje (urologický, šalviový a pakostový), pričom pitie čajov je takisto pevne stanovené.

Behom kúry nesmie byť vykonávaná chemoterapia ani pacient nemôže brať žiadne lieky. Breussova kúra vyžaduje aby ďalej pacient natrvalo prestal fajčiť a jesť červené mäso. Neúspech diéty, resp. smrť pacienta, sa vykladá ako výlučná chyba chorého, ktorý nedodržal niektoré požiadavky plynúce z diéty a po kúre.

Prevencia voči rakovine a iným chorobám

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Hoci nemáte vážne zdravotné problémy, aj tak by ste to nemali podceňovať a dôležitá je prevencia. Breuss doporučuje všetkým ľudom aspoň raz do roka na 42 dní upraviť stravu a piť jeho špeciálny džús, aby sa telo prečistilo a tým zabránilo vzniku chorôb.

Medzi hlavné body upravenej stravy patrí:

 1. vyhýbať sa spracovaným cukrom a rýchlym sacharidom ako je biela múka, biela ryža
 2. vyhýbať sa všetkým spracovaným potravinám
 3. znížiť množstvo bielkovín a uprednostňovať biele mäso a ryby
 4. konzumovať iba zdravé tuky (rybí tuk, kokosový olej, avokádo, olivový olej a pod.)
 5. vylúčiť alkohol, cigarety, drogy
 6. jesť veľa čerstvej surovej alebo varenej zeleniny a menšie množstvo ovocia (kvôli cukrom)
 7. každý deň piť jeho špeciálny zeleninový džús

Behom týchto 42 dní by malo dôjsť k vyhladovaniu a zničeniu rakovinových buniek, pričom sa zlepší vaše celkové zdravie, imunita, pokožka a celkovo omladnete.

Recept na špeciálny zeleninový džús, ktorý ničí rakovinu

Hlavnou zložkou tohto špeciálneho džúsu je cvikla. Na výrobu potrebujete dobrý odšťavovač, najlepší je taký, ktorý lisuje šťavu za studena, keďže teplom sa ničí vysoké percento vitamínov a minerálov, ktoré jednotlivé druhy zeleniny obsahujú. Ak nemáte takýto odšťavovač postačí aj odstredivka. Najlepšie je mať zeleninu v biokvalite, vtedy ju stačí len umyť a odšťaviť aj so šupkou. Ak nemáte bio zeleninu, je potrebné sa zbaviť šupky kvôli chemickým postrekom.

Ingrediencie:

 • červená cvikla (50%)
 • mrkva (20%)
 • koreň zeleru (15%)
 • zemiak (10%)
 • reďkvička (5%)

Užívanie:

Pite 2 až 3 poháre tohto džúsu o objemu 2dcl každý deň. Takisto nie je dobré to s jeho konzumáciou preháňať.

alternativní-lék-na-rakovinu_džus-681x356

 

Ako džús funguje?

Červená cvikla je veľmi bohatá na vitamíny C. B1, B2, B5 a kyselinu listovú. Okrem toho má v sebe aj mnoho minerálov – draslík, fosfor, horčík, vápnik, sodík, železo a zinok. Považuje sa za jednu z najzdravších zelenín. Jej červená farba pochádza z fialových pigmentov známych ako betakyaniny. Mnohé štúdie potvrdili, že červená cvikla je extrémne prínosná pri liečbe leukémie, a ostatných druhoch rakoviny. Má vysoký podiel betainu, ktorý má silné protirakovinové účinky. Je takisto silným protizápalovým, antioxidačným a detoxikačným prostriedkom. V jednej štúdii dokonca az 100% z testovaných pacientov, chorých na rakovinu, malo pozitívnu odozvu na liečbu pomocou červenej cvikly.

Červená cvikla v kombinácii s ostatnou zeleninou ako mrkva, zemiaky, zeler a reďkvička, tvoria extrémne silný protirakovinový liek.

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search