v kategórií Návody

Všetci máme doma vecí, ktorých sa chceme zbaviť. Týka sa to asi vecí z každej oblasti. My sa dnes však zameriame na kozmetiku. Ukážeme vám ako využiť zdanlivo nevyužiteľné veci. Okrem toho sa dozviete ako ušetriť a skrášliť si domácnosť za pomoci predmetov, ktoré by ste už možno aj vyhodili!

Tonikum:
Tonikum okrem iného obsahuje alkohol, ktorý vás účinne zbaví baktérií. V prípade, že potrebujete rýchlu dezinfekciu rúk, stačí, keď si nalejete tonik na kúsok handričky a očistíte si ich. Pokiaľ máte špinavý displej na mobile alebo klávesnicu, zabudnite na vodu!  Neváhajte namiesto nej použiť tento vynikajúci, čistiaci prostriedok.

Kozmetický olej:
Na umývanie umývadla z nerezovej ocele, je kozmetický olej priam ako stvorený. Na tieto úkony si vyhraďte špeciálnu handričku alebo kúsok látky. Už len jedna potretá kvapka kozmetického oleja dokáže spraviť vo vašom dreze divy! Možno vám tento trik začne natoľko vyhovovať, že dáte zbohom drahým čističom na oceľovú časť kuchynskej linky.

Olej vytvára tenký film, ktorý zabraňuje vzniku povlaku a mydlových škvŕn. Tento spôsob je taktiež populárny vo väčších firmách na čistenie ocele.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane:

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search