v kategórií Návody

Odlakovač:
Odlakovač obsahuje acetón. Ten má vynikajúce rozpúšťacie, odstraňovacie a odmasťujúce účinky. Ak ste si pri práci s lepidlom zašpinili prsty, neváhajte na ich očistenie použiť odlakovač. Po jeho aplikácii počkajte pol minúty a potom si umyte ruky teplou vodou a mydlom. Taktiež ak chcete vyčistiť dlaždice v kúpeľni či v kuchyni, spravte si roztok, ktorý bude obsahovať trochu teplej vody a acetón. Za jeho použitia potom opláchnite dlaždice.

Priesvitný lak na nechty:
Priesvitný alebo inak transparentný lak na nechty nemusí slúžiť len na to, aby dodal lesk vašim nechtom. Ak sa na vašom leštenom nábytku nachádzajú škrabance, práve tento lak vás ich dokáže zbaviť. Zároveň môže pôsobiť ako ochranný faktor, pre rám vašich okuliarov. Nie je nič nezvyčajné, ak vám pri starších modeloch vypadne z rámu nejaký klinček. Preto si chráňte vaše okuliare potretím laku na ohrozených miestach rámiku.

Bonus: odstránenie akné:

Pokiaľ vašu pleť trápi akné, poradíme vám učinný spôsob ako sa ho zbaviť. Postačí vám nato nová zubná kefka, 1 polievková lyžica zubnej pasty, 1 polievková lyžica prášku do pečiva a teplá voda.

1. Očistite tvár, dôkladne si ju opláchnite. Použite uterák, ktorý predtým namočíte do horúcej vody, priložím na tvar ( aby sa vám na pleti otvorili póry ).
2. Zmiešajte zubnú pastu a prášok na pečenie s teplou vodou.
3. Hotovú zmes naneste na problematické miesta. Pomocou kefky, jemne vmasírujte do otvorených pórov.
4. Nechajte pôsobiť asi 5minút a potom tvár opláchnite.
5. Opakujte 1x do týždna, najlepšie na večer, kedy už tvár nebudete vystavovať vonkajším vplyvom.

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search