v kategórií Chudnutie

Základom každého chudnutia je zdravá strava a cvičenie. Bez toho to nejde. Viete ale o tom, že existujú bylinky, ktoré obsahujú látky podporujúce rýchlejšie spaľovanie tukov? O tom ako rýchlo naše telo spaľuje tuky, rozhoduje náš metabolizmus. Práve tieto bylinky dokážu metabolizmus doslova naštartovať a chudnutie pôjde oveľa rýchlejšie ako bez nich.

Bylinné preparáty na chudnutie bývajú čoraz viac populárnejšie. Bylinné preparáty, ktoré obsahujú potrebné množstvo účinných látok z výťažkov už vyššie spomenutých bylín, skutočne napomáhajú k rýchlejšiemu chudnutiu a dosiahnutiu vysnívanej postavy.

Ako mi môžu pomôcť bylinné preparáty na chudnutie?

Najväčšou výhodou práškov na chudnutie je ich zloženie, ktoré zahŕňa všetky potrebné látky na znižovanie telesnej hmotnosti a podporujúce spaľovanie tukov. Najlepšie účinky majú prášky zvyčajne v kombinácii so zdravým jedálničkom a pohybom. Ale je možné ich používať aj samostatne s tým, že účinky sú stále veľmi pozitívne.

Ako tieto prípravky vyberať?

Pri výbere toho správneho prípravku na chudnutie sa zamerajte na zloženie, ktoré by malo byť výhradne z prírodných látok. Dôležité sú aj lekárske certifikácie a atestácie v EÚ, ktoré ukazujú či sú prípravky zdravotne nezávädné a majú dostatočné množstvo účinných látok. Dôležitý je okrem správneho zloženia aj pomer účinných látok, ktorý musí byť v dokonalej rovnováhe tak, aby ho vaše telo bez problémov spracovalo a výsledok bol čo najlepší.

Ako to funguje?

Stále nechápete a neveríte ako to funguje? Prečítajte si článok o tom, ako jednotlivé bylinky ovplyvňujú chudnutie:  Tieto bylinky urýchľujú spaľovanie tukov v tele, znižujú krvný cukor a potláčajú chuť do jedla.

Hlavnými účinkami týchto byliniek a prečo to funguje je, že:

 • zvyšujú spaľovanie tukov (absorbujú tuk)
 • potláčajú chuť do jedla
 • podporujú lipolýzu a znižujú hladinu lipidov
 • upravujú hladinu cukru v krvi
 • znižujú hladinu cholesterolu
 • zvyšujú energiu a regulujú metabolizmus
 • zlepšujú trávenie a pravidelné vyprázdňovanie

Nižšie vám prinášame zoznam najlepších bylinných preparátov podľa zloženia účinných látok.

4. Reduxs

Redux je kvalitný výživový doplnok na chudnutie.

Poprední odborníci v oblasti výživových doplnkov sa postarali o to, aby zloženie ReduXs spĺňalo aj tie najprísnejšie kritériá. Výber zvolených ingrediencií starostlivo konzultujeme s Dr. Prof. Chen, ktorý v oblasti chudnutia patrí k najlepším špecialistom v Ázii.

S jednou tabletkou ReduXs máte zabezpečenú ideálnu dennú dávku zeleného čaju, šalvie lekárskej, púpavy lekárskej, brusníc, borovice prímorskej, kaktusu či mnohých iných vitamínov, ktoré váš organizmus potrebuje.

S bylinným preparátom ReduXs užívatelia spozorovali úbytok váhy už do jedného mesiaca až o 6 kg. Stačí, ak budete pravidelne užívať 1 tabletku ReduXs denne, dodržiavať správny pitný režim a minimálne dva razy do týždňa sa budete venovať aktívnemu pohybu. Prvé pozitívne zmeny sa tak dostavia už do mesiaca.

 • zvyšuje spaľovanie tukov (absorbuje tuk)
 • potláča chuť do jedla
 • podporuje lipolýzu a znižuje hladinu lipidov
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
 • redukcia hmotnosti 2-6 kg za mesiac
 • viditeľný účinok do 1 mesiaca
 • pozítívny účinok na prostatu
 • bez vedľajších účinkov

Viac o bylinnom preparáte Reduxs

3. Maliny Slim komplex

chudnutie-maliny

Maliny Slim komplex prichádza na pomoc tým, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kilogramov. Hlavnou zložkou produktu Maliny Slim komplex je Malinový ketón, prírodná látka zodpovedná za arómu malín. V početných štúdiách a experimentoch bolo preukázané, že Malinový ketón pomáha brániť rastu tukových tkanív a podieľa sa na zvyšovaní rýchlosti metabolizmu v organizme. Zvyšovaním vylučovania adiponektínu v tele podieľajúceho sa na regulácii hladiny glukózy a znižovaní mastných kyselín, napomáha Malinový ketón telu zbavovať sa nadbytočných kilogramov a pomáha znižovať množstvo tuku hlavne v brušnom (adipóznom) tukovom tkanive.

Malinový ketón je tiež známy ako účinná metabolická látka, ktorá napomáha činnosti metabolizmu pri potláčaní hladu. Vzhľadom k svojej metabolickej povahe a schopnosti brániť rastu tukového tkaniva sú tí, ktorí užívajú výživový doplnok Maliny SLIM komplex, schopní spaľovať tuky bez toho, aby nejako výraznejšie zmenili stravu. Malé zmeny sú takmer okamžite viditeľné. Maliny Slim komplex napomáha potlačiť hlad, zlepšiť metabolický či imunitný systém.

K tomu, aby bolo vidieť optimálne výsledky počas užívania výživového doplnku Maliny Slim komplex odporúča väčšina odborníkov a profesionálov robiť ľahké a pravidelné fyzické cvičenie alebo prechádzky. Kompletná zmena jedálnička nie je nutná, ale aj malé zmeny v jedálničku môžu znamenať obrovský rozdiel pre tých, ktorí berú výživový doplnok pravidelne. Kvalifikovaní odborníci potvrdili, že Maliny Slim komplex je jedným z najrýchlejších spôsobov ako schudnúť a mnohí spokojní zákazníci si všimli viditeľné rozdiely už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

Priaznivé účinky 100% prírodného produktu Maliny Slim komplex:

 • Obsahuje komplex osvedčených „spaľovačov“ tukov
 • Napomáha k regulácii telesnej hmotnosti
 • Podporuje zlepšenie metabolizmu tukov
 • Stimuluje zníženie zadržiavania tekutín v tele
 • Prispieva k potláčaniu chuti do jedla
 • Pomáha podporovať zdravé trávenie
 • Stimuluje pravidelné vyprázdňovanie
 • 1 kapsula obsahuje ekvivalentnú spotrebu 1000 červených malín

Viac informácií o Maliny Slim Komplex

2. Formoline L112

formoline-chudnutie

Tento prípravok získal názov podľa aktívnej zložky, vlákniny polyglukozamín (L112), ktorá je jedinečná vysokou schopnosťou viazania tukov. Tuky sa tak neukladajú vo vašom organizme, ale spolu s touto prírodnou látkou putujú von z tela. Navyše vďaka vlastnosti napučania vlákniny získavate pocit mierneho nasýtenia.

Ako funguje Formoline L112

Množstvo tukov, ktoré prijímame v podobe jedál ako sú tučné mäso, klobásy, maslo, chipsy či zmrzlina, sa vysoko podieľa naberaní telesnej hmotnosti. Vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 viaže tieto tuky na seba a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách. Takto naviazaný tuk sa prirodzene vylúči z organizmu, zatiaľ čo ostatné súčasti potravy – cukry, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol – prípravok nijako neovplyvňuje.

Tip na jednoduchšie chudnutie s Formoline L112

Chudnutie, ako každý proces, si vyžaduje čas, zvýšenie fyzickej aktivity a úsilie zmeniť svoje stravovacie návyky. Diéta so zníženým obsahom tukov (z pôvodných 120 g a viac na iba 40 g tuku denne) sa osvedčila ako účinný spôsob, no pre mnohých aj nereálny. Preto s pomocou prípravku Formoline L112 stačí znížiť príjem tukov na 60-80 g a stále zaznamenávate úspech, ale bez zbytočných stresov. Nezabúdajte tiež na príjem vitamínov (najmä C, B) a minerálnych látok (železo, vápnik, jód a fluór).

Viac informácii o Formoline L112

1. Fykotín

Fykotín je úžasný 100% prírodný preparát so silnými synergickými účinkami z hľadiska regulácie glykemického indexu. Pod pojmom silné synergické účinky Fykotínu rozumieme, že tieto účinky prírodných zložiek preparátu sa navzájom posilujú a tým pomáhajú rýchlejšie chudnúť.

Fykotin-chudnutie

Na akom princípe funguje Fykotín?

Výrobca Fykotinu vychádza z poznatku o vstrebateľnosti sacharidov. Fykotín svojím zložením napomáha laicky povedané meniť zlé sacharidy na dobré. Kontrolou hladiny vášho glykemického indexu zabraňuje rýchlemu ukladaniu a tvorbe tuku.

Znamená to, že môžete konzumovať aj „rizikové“ potraviny a nepriberiete pretože hladina krvného cukru bude vďaka Fykotinu stabilná. Podľa výrobcu, počas užívania Fykotinu nieje nutné cvičiť. Ak však sa rozhodnete chudnúť s Fykotinom, pohyb vaše výsledky môže len zlepšiť. Prírodný preparát Fykotín je teda založený na udržiavaní všetkých sacharidov na ich najnižšej úrovni glykemického indexu. Znamená to, že vďaka svojim prírodným zložkám, ktoré sa navzájom posilňujú a následne umožňujú rýchlejšie chudnutie, efektívne reguluje a udržiava stabilnú hladinu cukru v krvi.

Viac informácii bylinnom preparáte Fykotin.


Mohlo by vás zaujímať: Najlepší pomocník pri chudnutí, obsahuje aktívne látky na podporu metabolizmu tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.

Odporúčané články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search