v kategórií Prírodná liečba

Baktéria Helicobakter Pylori je najčastejším dôvodom vzniku žalúdočných vredov. Túto baktériu má väčšina ľudí v tele hoci sa u nej neprejavujú problémy.

H. pylori oslabuje prirodzenú obranyschopnosť žalúdka. Usadzuje sa najmä v oblasti žalúdka a dvanástnika, kde môže vyvolávať zápaly a iné zdravotné problémy.

Popri zubnom kaze ide o najčastejšiu infekciu vôbec. Významnú rolu hrá v rozvoji a vzniku rakoviny žalúdka.

Je dôležité byť opatrní, a to bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Je dobré sa vyhýbať všetkému, čo môže zdravotný stav zhoršiť a podporiť produkciu tejto baktérie. Vyhýbajte sa najmä stresu.

Prírodný recept na zničenie H. pylori podľa Japonského doktora

Ingredience:

Čítať ďalej…

[sociallocker]
  • 1 stredne veľká brokolica
  • štipka morskej soli
  • vriaca voda

Postup:

Príprava je veľmi jednoduchá. Dajte brokolicu do vriacej vody, pridajte soľ. Varte ju 2 minúty a potom vyberte. Je dobre jesť brokolicu každý deň po dobu celého mesiaca a uvidíte, že výsledky sa dostavia.

TIP: Do jedálnička môžete pridať aj zázvor, ktorý má skvelé antibakteriálne vlastnosti a blahodárne pôsobí na trávenie. Zázvor je skvelý aj na prejedený žalúdok, kedy vám prinesie okamžitú úľavu.

Ako to funguje?

Brokolica je nielen plná vitamínov a minerálov, ale obsahuje aj substanciu zabíjajúcu helikobaktera.

Zložka, ktorá dodáva brokolici jej charakteristickú chuť, ktorú niektorí milujú a iní zase neznášajú, zabíja túto baktériu.

Liečba helikobaktera antibiotikami môže byť účinná avšak má vedľajšie účinky. Jedným z nich je, že antibiotiká zabíjajú nielen zlé ale aj dobré baktérie, ktoré pomáhajú ľudskému organizmu spracovávať potravu.

Zdroj: http://www.yourstylishlife.com/japanese-doctor-discovered-how-to-finally-kill-the-helicobacter-pylori-bacteria/

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]
Odporúčané články
Komentáre
  • výživa rastlín
    Odpovedať

    Uzasna stranka, uzasne recepty. Vdaka

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search