v kategórií Prírodná liečba

Cysty sú nezhubné útvary, ktoré sa vytvárajú na rôznych orgánoch a spôsobujú viaceré komplikácie, ako sú bolesti, nepohodlie či zníženú funkciu orgánov.

Najčastejším riešením cýst je ich operačné odstránenie, ktoré však so sebou prináša vlastné riziká. Ide predsa len o významný zásah do tela.

Existuje však jeden recept, ktorý dokáže časom prirodzeným spôsobom telu pomôcť, aby cysty odstránilo samo. Jeho základom sú klíčky zo špaldovej pšenice.

Ako fungujú klíčky zo špaldovej pšenice na liečbu cyst?

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Klíčky obsahujú chlorofyl, ktorý obohacuje krv o hemoglobín a tým zvyšuje jej schopnosť prenášať kyslík. Lepšie prekrvené tkanivá sa potom aj ľahšie regenerujú.

Okrem toho, šťava zo špaldových klíčkov obsahuje vyše 300 enzýmov, vrátane pomerne vzácnych, ktoré sa v ľudskom tele nachádzajú len tesne po narodení. Postupom veku sa ich množstvo v dôsledku stresu, zlej stravy a vplyvov z prostredia v tele znižuje.

Pitím šťavy zo špaldových klíčkov tak obnovujete pôvodnú regeneračnú silu tela.

Navyše, tieto klíčky obsahujú aj pomerne vysoké množstvo vitamínu B17. Ide o známy vitamín so silnými protirakovinovými účinkami, ktorý funguje aj na cysty.

Tuto však treba poznamenať, že špaldové klíčky sú účinne len vtedy, keď sa konzumujú čerstvé alebo mrazené. Po varení totiž strácajú väčšinu svojich prospešných účinkov.

No a tu už je recept pre odstránenie cýst na vaječníkoch a obličkách.

Recept na odstránenie cýst

Budete potrebovať nasledovné veci:

  • odšťavovač na klíčky
  • čerstvé klíčky zo špaldovej pšenice (10 až 15 cm dlhé)
  • formu na 72 ľadových kociek

Postup a užívanie

Odšťavte klíčky, šťavu z nich rozlejte do formy na ľad a umiestnite v mrazničke.

Na každý deň budete potrebovať rozmraziť a vypiť 1 kocku šťavy zo špaldových klíčkov.

Jednoducho ju ráno vyberte z mrazničky, vložte do pohára, nechajte rozmraziť a potom ju priamo, alebo zriedenú s vodou vypite.

Ak chcete, môžete si každý deň pripraviť aj čerstvú šťavu, bude to však časovo a prácne náročnejšie.

Budete totiž musieť vždy rozoberať a umývať odšťavovať. Preto je jednoduc20hšie si pripraviť šťavu na viacero dní dopredu.

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

Zdroj

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search