Liek na rakovinu naozaj existuje a takmer nič nestojí. Prečo ho vlády zatajujú?

 v kategórií Nezaradené, Prírodná liečba

Výskyt rakoviny rastie raketovým tempom a tak sa veľká pozornosť zameriava na vynájdenie lieku proti rakovine. Vedci a lekári z celého sveta sa neustále snažia objaviť liek na rakovinu, ktorý by zachránil milióny ľudských životov. Ľudia si však neuvedomujú, že všetko čo potrebujeme nájdeme v prírode samotnej.

Chemické látky obsiahnuté v konope, kanabinoidy, účinne bojujú proti rakovinovým bunkám. V posledných deviatich rokoch prebehlo viac ako 20 rozsiahlych štúdií, ktoré zistili, že tieto kanabinoidy spomaľujú bujnenie mnohých rôznych foriem rakoviny, vrátane rakoviny mozgu, melanómu a rakoviny prsníkov. Existujú dôkazy, že kanabinoidy vyvolávajú priamu protinádorovú aktivitu.

Vláda USA, ako aj všetky ostatné vlády sú si vedomé liečivých účinkov konope. Výťažok účinnej látky z konope sa dnes nachádza v mnohých farmaceutických výrobkov za neuveriteľné predraženú cenu a s minimálnym účinkom, pretože sa im nepodarilo vyvinúť takú syntetickú formu THC, ktorá by mala rovnaké liečivé účinky ako prírodná, no bez omamujúceho vplyvu na organizmus.

Prečo je potom samotné konope vyhlásené za nelegálnu drogu?

Ak by sa konope legalizovalo, farmaceutické spoločnosti by prišli o milióny eur. To čo si dnes veľa ľudí neuvedomuje je, že vlády rôznych krajín idú ruka v ruke s farmaceutickými spoločnosťami. Oni si veľmi dobre uvedomujú, že onkologickí pacienti a ich rodiny sú ochotní minúť celé svoje životné úspory len aby mali na zaplatenie chemoterapie a iných liečiv na rakovinu.

 

Sú dva druhy konopného oleja. Jeden lieči, druhý nie

Čítať ďalej…


Viac článkov o zdraví nájdete TU.

Odporúčané články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search