v kategórií Cholesterol, Chudnutie

Martin je dlhoročným profesionálnym trénerom, ktorému prešli cez ruky už stovky spokojných klientov.

Pre všetkých, ktorí chcú schudnúť má jedno jednoduché odporúčanie – pite!

Nie však čokoľvek, ale stavte na nápoj, ktorý vás nielen osvieži a schladí, ale pomôže vám aj účinne schudnúť.

Jeho tajomstvo je podľa trénera jednoduché – odbúrava sodík, ktorý sa v tele hromadia najmä u ľudí, ktorí nadmerne soľou.

Sodík na seba viaže vodu, ktorá organizmu neslúži, ale naopak ho zaťažuje. Tento nápoj pomáha znižovať vysokú hladinu sodíka as ním aj vyplavuje z tela prebytočnú vodu.

Okrem toho nápoj stimuluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Zabraňuje tiež ukladanie tukových zásob a podľa trénera je jeho pitie najúčinnejší počas teplých dní.

„Moji klienti často ani nevie ako a 5 kíl majú dole. Pokiaľ nezačnú opäť nadmerne soliť, kilogramy sa už nevráti. Ide o najjednoduchší spôsob ako zhodiť a zároveň uľaviť obehovému systému – najmä srdcu a ďalším vnútorným orgánom.

Odporúča nápoj piť aspoň 12 dní!

Ako ho pripraviť?

Čo budeme potrebovať:

  • 1 liter vody
  • 1 väčší citrón
  • 2 zelené jablká
  • 4 tyčinky škorice

Postup:

Citróny aj jablká dobre umyjeme a nakrájame. Vložíme do džbánku, pridáme škoricu a necháme v chladničke odstáť 12 hodín.

Počas dňa striedame pitie tohto nápoja s obyčajnou vodou (ak pracujete fyzicky, striedajte s vodou a minerálkou – potením počas teplých dní nám z tela odchádza aj množstvo minerálov, takto ich môžete ľahko dopĺňať).

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search