v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

V súčasnej dobe je mnoho ľudí, ktorí sa zaujímajú o astrológii. Po prečítaní charakteristiky škorpióna, akí sú škorpióny zradné znamenie, si na ne ľudia dávajú väčší pozor.

Na druhú stranu je ťažké nájsť úplne spoľahlivého priateľa akým je práve škorpión. Dá na rady svojich priateľov a je ochotný sa obetovať. Tiež je potrebné vedieť, že škorpión nikdy nezaútočí ako prvý, ale po útoku dokáže ihneď reagovať.

Pripravili sme pre vás 5 dôvodov, ktoré dokazujú, že priateľstvo sa škorpiónmi stojí za to.

1) Sú spoľahliví

Nebojí sa pomôcť druhým a prejavujú svoju vernosť. To isté však očakávajú aj od druhých.Ak potrebujete priateľa, ktorý vám dobre poradí a udrží všetky vaše tajomstvá, škorpión je na to ten pravý. Vždy povie to, čo si myslia, bez ohľadu na to ako trpká môže byť pravda, ale nestojí za to, aby ste sa urážali.Nemajú radi klebety a čo je najhlavnejšie, sú ochotní ochrániť priateľa v každej situácii.

Čítať ďalej…

[sociallocker]

2) Sú veselí

Ďalšia skvelá vlastnosť škorpiónov je, že radi pozdvihnú vašu skleslou náladu. Ak sa chystáte von s kamarátmi, oni by nemali chýbať, pretože to sú skutoční párty ľudia. Okrem toho majú zmysel pre humor a svoje tanečné vlohy radi predvádzajú na tanečnom parkete.

3) Z ničoho si nerobia veľkú hlavu

Navyše sú aj perfekcionisti. Sú pracovití a vždy usilujú o dokonalosť. Majú vytýčené vysoké ciele a neustále chcú dokazovať, že všetko v živote má nejaký zmysel. Pochvala im nestačí, ale naopak ich motivuje k novým úspechom. Sú pravými „workoholikov“ – ak je o niečo prosíte, urobia to najlepšie ako vie.

4) Vedia byť nenápadní

Dokonca aj také aktívne znamenie, ako je škorpión, potrebuje čas od času zostať osamote. Ak sa vám neozývajú, znamená to, že si dávajú pauzu od okolitého sveta. Ľudia v tomto znamení niekedy radšej strávi večer u dobré knihy či pozeraním sa na obľúbený seriál.

5) Nepokúšajte sa ich oklamať

Škorpióni disponujú dobre vyvinutou intuíciou a pozorovacími schopnosťami. Ak sa ich pokúsite podviesť, tak sa vám to podľa všetkého ani nepodarí a navyše sa za takú zradu môžu pomstiť.

Aký máte na to názor? Majú Škorpióni, ktorých poznáte tieto vlastnosti? Ak sa vám páčil článok, podeľte sa oň aj so svojimi priateľmi!

Zdroj: electropiknik.cz

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search