v kategórií Krása, Pleť a pokožka, Prírodná liečba, Prsia

Prírodný zázrak pre ženy

Krásne väčšie poprsie, krajšia pleť bez strií, menej problémov spojených s menopauzou, pevné vlasy a nechty. To všetko nemusí už byť len snom, ale naozaj sa to môže stať realitou aj bez návštevy plastického chirurga. Naša matka príroda je veľmi záhadná a verte alebo nie, naozaj existuje rastlina, ktoré je priam spojená so zdokonaľovaním ženskej krásy. Stačí objaviť kúzlo rastliny Pueraria Mirifica.

Táto zázračná rastlina, Peueraria Mirifica, známa tiež pod názvom Kwao Krua, pochádza z Thajska a vďaka jej výnimočným vlastnostiam má v týchto končinách popredné miesto v ľudovom liečiteľstve. Obsahuje až 13 druhov fytoestrogénov, čo je dôvod prečo z tejto rastliny je takýto zázrak. O existencii Puerarria Mirifica by mala vedieť každá žena.

Spomaľte čas

Mirostrol, Deoxymiroestrol, Coumestans a daľšie estrogény hrajú v ženskom tele veľmi dôležitú úlohu a majú obrovský vplyv na ženskú krásu. Bohužiaľ, čas je neúprosný a čím je žena staršia, tým menej estrogénov jej telo produkuje. Výsledok starnutia sa odzrkadľuje aj na vzhľade jej poprsia. Prsia strácajú tvar, pevnosť a sú ovisnuté. Okrem toho sa mení aj stav pokožky. Vystupujú vrásky, vypadávajú vlasy, lámu sa nechty a v neposlednom rade sa objavujú problémy s menopauzou.

Puerariu Mirificu je dnes možné dostať aj vo forme rôznych prírodných preparátov. Pravidelným užívaním týchto prípravkov s výťažkom Puerarie Mirificy môžete telu chýbajúce estrogény doplniť a byť tak krajší, zdravší, bez ohľadu na to, či vás už trápi akné, prechod, vrásky alebo malé prsia.

Pozitívne účinky Pueraria Mirifica v skratke:

  • zmierňuje typické problémy s menopauzou
  • zlepšuju kvalitu vlasov a obmedzujú jej vypadávanie
  • preukázateľne zväčšujú ženské poprsie až o jedno číslo
  • zlepšuje pevnosť nechtov a pokožky
  • vyhladí strie
  • zmierňuje problémy s akné, ekzémom a psoriázov
  • zjednocuje farbu pleti
  • zabraňuje vzniku rakovine pŕs

Pueraria Mirifica na rast poprsia

Táto rastlina má skutočne významný vplyv na veľkosť a krásu ženských pŕs. Prsia reagujú veľmi rýchlo na každú hormonálnu zmenu. Estrogén, prolaktín a progesteron – to sú tri hlavné hormóny, ktoré významne ovplyvňuje to čo sa s vašimi prsiami deje.

Pueraria Mirifica má zo všetkých známych rastlín najvyšší obsah fytoestrogénov, teda prírodného estrogénu, ktorý je veľmi podobný estrogénom, ktoré produkuje ľudský organizmus.

Látky v tejto exotickej rastline ovplyvňujú akumuláciu tuku a vody v prsnom tkanive a ich prekrvenie, čo vedie k spevneniu a zväčšeniu poprsia.

Vedeli ste že: Puerariu Mirificu užívajú aj transsexuáli? Táto rastlina je tak účinná, že sa potvrdil nárast poprsia aj u mužov!

Vlasy

V štúdií, vykonanej Thajským Ministerstvom verejného zdravotníctva, vedci zistili, že zlešpuje vzhľad vlasov. Konkrétne bolo zistené, že 88% pacientov, ktorí užívali 800 mg výťažku Puerarie, sa začali menej lámať a vypadávať vlasy v porovnaní so skupinou, ktorá užívala placebo.

Vaginálne zdravie

V rovnakej štúdií sa u 85% žien užívajúcich 800 mg Puerarie Mirifica zvýšila vaginálna lubrikácia. To môže zlepšiť kvalitu pohlavného styku, najmä u post-menopauzálnych žien, u ktorých sa prirodzené vaginálna lubrikácia znižuje. Okrem toho je táto rastlina označovaná ako afrodiziakum, ktoré prirodzene zvyšuje libido.

Koža

Bolo dokázané, že Pueraria Mirifica zvyšuje produkciu kolagénu v kožu. Tým sa zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, vďaka čomu budete vyzerať mladšie.

Kosti

Estrogén má silný vplyv na zdravie kostí žien. Konkrétne pomáha kostiam udržať vápnik, čím sa prechádza k ich rednutiu. Behom menopauzy sa hladina estrogénu výrazne znižuje čo má práve za následok, že tieto ženy majú vyššie riziko vzniku osteoporózy.

Menopauza

Vedeli ste, že Pueraria Mirifica je najúčinnejší prírodný liek na menopauzu? Výskum stále dokazuje, že Pueraria Mirifica je vynikajúci prírodný doplnok k zníženiu príznakov, ako sú napríklad návaly tepla, poruchy spánku. Vzhľadom na to, že Pueraria Mirifica je bohatá na fytoestrogény, pomáha u žien s menoupauzou dopĺňať ich zníženú hladinu estrogénov.

Rakovina pŕs

Výskum preukázal, že Pueraria Mirifica je účinná pri znižovaní rastu buniek karcinómu prsníkov. Avšak aj napriek tomu, Pueraria Mirifica nebola zdravotníctvom schválená pre liečbu rakoviny prsníka. No aj napriek tomu výskumy naznačujú, že jej užívanie je veľmi vhodné ako prevencia voči rakovine pŕs.


Mohlo by vás zaujímať: Chceli by ste väčšie poprsie? Vyskúšajte kombináciu týchto prírodných rastliniek.

Prečítajte si tiež: Princíp prirodzeného zväčšenia poprsia bez plastiky.

Odporúčané články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search