v kategórií Na zamyslenie, Psychológia

Naše podvedomie je jedna veľká záhada. Hoci sa nachádzame v 21. Storočí, v rozkvete nových technológií a moderných vylepšení, nikomu sa ešte nepodarilo prebádať celé ľudské podvedomie. Predpokladá sa, že jeho kompletné prebádanie potrvá ešte roky a roky. Len za pomoci psychoanalýzy sa dajú odhaliť naše tajné túžby, potláčané emócie, o ktorých my sami nemáme často ani tušenie.

Dnes vám prinášame test osobností, ktorý vám dokáže pravdivo načrtnúť aký ste človek, aké sú vaše klady, poprípade zápory. Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

brightside.me

1. Srdce:
Vašim charakteristickým znakom je veľké, zlaté srdce. Ste veľmi milý, jemný a empatický človek. Dokážete s druhými veľmi súcitiť a ostatní to o vás vedia. Ľudia z vášho okolia si vás radi púšťajú pod kožu nakoľko vás poznajú. Vedia, že ste statočný a čestný človek. Žijete veľmi emotívne a radšej by ste cítili bolesť ako apatiu. To, že pomáhate druhým je na vás veľmi obdivuhodné a málokedy čakáte niečo na oplátku. Máte hlboký vnútorný svet, v ktorom vidíte ľudí častejšie lepšími ako v skutočnosti sú.

Dávajte si preto pozor, aby niektorí ľudia nezneužili vašu dobrotu. Dôveruj ale preveruj. Toto príslovie by ste si mali brať obzvlášť k srdcu, aby ste sa v budúcnosti ušetrili prípadného sklamania.

brightside.me

2. Roztvorená kniha:
Ak ste si vybrali práve otvorenú knihu znamená to, že ste svedomitá osoba. V živote si taktiež zakladáte na rovnováhe a oddelením práce od kariéry. Spravodlivosť je vlastnosť, ktorá vás vyznačuje asi najlepšie. Vo vašom okolí nestrpíte neprávosť a dokážete sa zastať slabších. Veľmi dbáte na svoj zovňajšok, no pri práci na ňom nezabúdate ani na svoje vnútro. Máte radi nové veci a dobrodružstvo.

Nezabúdajte však, že keď kráčate za svojim cieľom, môžu vám pomôcť pri jeho dosahovaní aj iní. Nenechávajte všetko bremeno života na svojich pleciach a vzhliadajte častejšie aj k svojej rodine.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na ďaľšej strane:

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search