v kategórií Prírodná liečba

Aby ste boli zdravý a mali normálnu váhu, musíte jesť zdravo a mať fyzickú aktivitu. Nemali by ste vynechať raňajky, a tu vám ukážeme recept na zdravé raňajky, ktoré vám pomôžu sa zbaviť tuku závratnou rýchlosťou.

Zloženie:

– 300 ml kefíru
– 2 lyžice ovsených vločiek
– 1 lyžica mletého ľanového semienka
– 1 lyžica kakaa
– 5-7 sušených sliviek

Príprava:

1) Pripravte si tieto raňajky vo večerných hodinách a pite ich v ranných hodinách. Zakryte sušené slivky v 100 ml vriacej vody a nechajte ich stáť takto po dobu 5-10 minút.

2) V mise zmiešajte kakao, ľanové semienka, ovsené vločky a kefír a pridajte zmes kaše sušených sliviek. Umiestnite výslednú zmes do chladničky a pite ráno.

Aké majú tieto raňajky účinok na telo?

Čítať ďalej…

[sociallocker]

1. Pocit sýtosti

Tieto raňajky obsahujú veľa vlákniny, ktorá vám pomôže zahnať pocit hladu. Vydržíte tak až do ďalšieho jedla a nebudete mať za chvíľku hlad. Vláknina podporuje naviac trávenie a je ideálna pre tých, ktorí sa usilujú schudnúť.

2. Znižuje hladinu cholesterolu

Vláknina sa viaže k tukom a v konečnom dôsledku znižuje zlý cholesterol.

3. Reguluje krvný tlak

Raňajky sú bohaté na rastlinnú vlákninu a pravidelnou konzumáciou dokážu znížiť krvný tlak až o 30%.

4. Prevencia rakoviny

Tieto raňajky obsahujú potrebné živiny, vlákninu, probiotiká a správne tuky, ktoré znižujú riziko vzniku rakoviny hrubého čreva, čo už preukázalo mnoho štúdií.

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

Zdroj: myjsmezeny.cz/HealthCareAboveAll.COM

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search