v kategórií Zdravie

V dnešnom článku vám ukážeme, ako si pripravíte domáci prírodný nápoj, ktorý nielen podporí váš metabolizmus a vyčistí telo od toxínov, ale pomôže vám zhodiť tuk z problémových miest ako sú brucho, pás či stehná.

Mnoho ľudí ani netuší, že tuk prevažne v oblasti brucha je spájaný s niekoľkými závažnými ochoreniami, ako sú vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia či cukrovka.

Niekoľko štúdií potvrdilo, že existuje súvislosť medzi brušným tukom a cukrovkou typu 2. Ak patríte medzi tých, ktorí by sa ho radi zbavili, potom by ste mali začať sa zdravšie stravovať a viac cvičiť.

Na našej stránke nájdete niekoľko článkov, ktoré sa venujú problematike chudnutia. Tento článok však považujeme za jeden z najlepších, pretože obsahuje niekoľko veľmi efektívnych surovín podporujúcich metabolizmus a spaľovanie tukov a zároveň prečistia telo od toxínov.

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Ingrediencie:

– 1 citrón bez kôry
– 1 paličku škorice alebo 1 čajovú lyžičku škorice v prášku (najlepšie cejlónske, nie čínskej)
– 1 čajovú lyžičku jablčného octu
– 2 čajové lyžičky nastrúhaného zázvoru
– hrsť petržlenovej vňate
– 2 dcl vody

Príprava a užívanie:

Jednoducho vložte všetky ingrediencie do mixéra a rozmixujte na jemné smoothie. Tento nápoj potom vypite pred spaním. Ak sa chcete vyhnúť chodeniu na toaletu počas noci, môžete ho vypiť aj hodinu až dve pred tým, než zaľahnete do postele.

Účinok je garantovaný. Ak ho raz vyskúšate, zamilujete si ho. Okrem chudnutia ide o extrémne zdravý nápoj, ktorý má množstvo ďalších zdravotných prínosov:

– predchádza a lieči infekcie obličiek a močového mechúra

– je bohatý na antioxidanty a prchavé oleje

– bráni kryštalizácii kyseliny močovej v kĺboch

– pôsobí ako prevencia rakoviny

– má silné protizápalové účinky

– čistí krv

– eliminuje zlý zápach z úst

– naviac je dobrým diuretikom a znižuje zadržiavanie tekutín v tele, čím odstraňuje opuchy a vyplavuje z tela nadbytočné tekutiny.

Zdroj: electropiknik.cz

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search