v kategórií Chudnutie

Obezita v dnešnej dobe trápi stále viac a viac ľudí. Dá sa povedať, že ide o najrozšírenejšiu civilizačnú chorobu. Je zaujímavé, že veľa ľudí obezite za chorobu nepovažuje, a je to pre nich normálna a bežná vec. Pravda je však iná, a je načase aby ľudia s týmto problémom začali niečo robiť aby to nemalo katastrofálny dopad na jeho zdravie.

Obezita môže byť spúšťačom pre cukrovku a ochorenia pečene, srdca, ale aj kĺbov. Nestačia vám tieto dôvody aby ste s obezitu začali niečo robiť?

V dnešnom článku vám prezradíme trik, vďaka ktorému vaše chudnutie urýchlite.

Samozrejme, najdôležitejšie je zmeniť stravu a začať sa hýbať. Nebudeme vám klamať, toto je niečo, bez čoho sa nadváhy jednoducho nezbavíte. Je tu však ešte jedna vec, ktorá by vám v tomto úsilí mohla výrazne pomôcť. Napravte svoje stravovacie návyky, a teda pridajte do stravy veľa zeleniny, ovocia a bielkovín či strukovín, snažte sa vyhýbať cukru. Pridajte pravidelnú športovú aktivitu a ste na dobrej ceste. A teraz je načase aby ste vyskúšali aj náš trik.

Tajomstvo spočíva v kombinácii….

Čítať ďalej

[sociallocker]

…..citróna, zázvoru a rasce. Toto korenie urýchľuje metabolizmus, bráni zadržiavaniu tekutín v tele a pomáha pri chudnutí.

Budete potrebovať:

– 1 lyžička mletej rasce

– 1/2 lyžičky strúhaného zázvoru

– šťava z 1/2 citróna

– 2 lyžice vody

Postup:

Vodu nalejeme do hrnca a privedieme k varu. Pridáme rascu a zázvor. Celé to varíme cca 5 minút na miernom ohni a následne odstavíme a necháme vychladnúť. Na záver pridáme citrónovú šťavu. Aspoň 20 minút pred každým jedlom si dáme jednu lyžičku tejto zmesi. Po pár týždňoch uvidíte výsledky. Chudnutie sa vám bude dariť dvakrát lepšie a za 2 mesiace sa vám môže podariť schudnúť až 10 kilogramov.

Navyše tento sirup posilňuje aj imunitný systém, pretože zázvor je ten najlepší bojovník s vírusmi a baktériami a citrón obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C.

Určite ale nezabúdajte na prvú polovicu celého vašeho úsilia. Zdravá strava a pohyb, to je kľúč k vysnívanej postave a zároveň aj kľúč ku zdraviu.

Zdroj: sovkusom.ru

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

[/sociallocker]
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search