v kategórií Chudnutie

Tuk na brušku je jedna z oblastí, ktorá trápi nás ženy najviac. Tento zázračný sirup vám však pomôže sa ho zbaviť. Ženy, ktoré ho užívali, si ho nemohli vynachváliť. Skúste to aj vy!

Ako iste viete, cestou k štíhlemu telu je vyvážený jedálniček a pravidelná porcia cvičenia. Aby ste však proces chudnutia podporili, môžete vyskúšať tento lacný a úplne prírodný spaľovač.

Vďaka použitým ingredienciám sa z vášho tela stane doslova pec na tuk! Perfektne sa teda hodí užívať ho napríklad ráno pred kardio cvičením.

Okrem iného vám tiež pomôže zbaviť sa zadržiavanej vody, kvôli ktorej sa cítite opuchnuté, pôsobí protizápalovo a podporuje imunitu. Tomu hovoríme skutočný chudnúci pomocník!

Suroviny:

– 3 citróny

– 125 g chrenu

– 3 lyžice medu

– 2 lyžičky škorice

– malý kúsoček zázvoru

Príprava:

Citróny si nakrájajte na plátky (šupku ponechajte), odstráňte kôstky a dajte do mixéra spolu s chrenom a zázvorom. Dôkladne rozmixujte a následne pridajte med a škoricu. Zmes premiešajte a prelejte do uzatvárateľnej pohára.

Užívanie:

Užívajte jednu polievkovú lyžicu dvakrát denne. Zaraďte ju buď pred jedlom, alebo pred cvičením. Sirup užívajte maximálne tri týždne, potom aspoň týždeň vynechajte. Ak je potreba, môžete kúru zopakovať.

Zdroj: jenzeny.cz

Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search