v kategórií Prírodná liečba

Rakovina patrí medzi civilizačné ochorenia. Rakovina je ľudový pojem, ktorý sa používa pre rozsiahlu skupinu nádorových ochorení. V dnešnej dobe poznáme viac ako 100 druhov rakoviny, ktoré sú zvyčajne pomenované podľa orgánu alebo tkaniva, kde sa vyskytujú. Toto slovo u mnohých z nás budí veľkú hrôzu, keďže pošty onkologických pacientov sa každoročne zvyšujú.

NAJNOVŠIE ŠTATISTIKY UKAZUJÚ, ŽE 1 Z 2 MUŽOV A 1 Z 3 ŽIEN POČAS SVOJHO ŽIVOTA OCHORIE NA RAKOVINU.

Krutá pravda o zdravotníckom priemysle a liečbe rakoviny

Dr. Johanna Budwigová bola vedkyňa, ktorá toto ochorenie do hĺbky študovala a napokon sa jej podarilo naň objaviť prírodný liek.

Bohužiaľ liečba v klasických onkologických oddeleniach a nemocniciach tento prírodný liek neuznáva, nakoľko nie je ziskový. Nedokážu na ňom zarobiť ani lekári, ani nemocnice či farmaceutické firmy.

Cieľom zdravotníckeho priemyslu je zarobiť. Každý deň platíme zdravotné odvody do poisťovní a sponzorujeme dotáciami výskumníkov, aby objavili liek na rakovinu. Ten je však stále (oficiálne) iba nedosiahnuteľným mýtom.

,,Rakovinový priemysel je dnes ohromným biznisom. Jeho ročný obrat sa odhaduje na vyše 120 miliárd amerických dolárov. Nenechajte sa preto oklamať, že neexistuje liek na rakovinu. Existuje.“

Prírodný objav v liečbe rakoviny podľa Dr. Budwigovej

Dr. Johanna Budwigová, nemecká vedkyňa, objavila liek na rakovinu už v roku 1951. Bola 6 krát nominovaná na Nobelovu cenu, držala dva doktoráty – jeden v medicíne a druhý vo farmaceutickej chémii. Táto brilantná žena študovala tiež fyziku, psychológiu a biochémiu.

Ako raz uviedla:

,,Mám odpoveď na rakovinu, no americkí lekári nepočúvajú. Prídu sem, pozorujú moje metódy a sú dojatí. Potom chcú urobiť špeciálnu dohodu, aby odišli domov a zarobili veľa peňazí. Ja to však nespravím, bola by som potom očierňovaná v každej krajine.“

Budwigova zistila, že žiadne farmaceutické lieky a chemoterapie skutočnú príčinu rakoviny neliečia. Objavila, že rakovinovým bunkám chýba niečo na molekulovej úrovni, čo bráni ich dozretiu na normálne bunky.

Zistila tiež, že červené krvinky u pacientoch s rakovinou nemajú v porovnaní s červenými krvinkami zdravých ľudí tukovú vrstvu. To napokon viedlo k vyvinutiu lieku na rakovinu, ktorý má vyše 90% účinnosť. Bola ním schopná vyliečiť dokonca aj pacientov v poslednom 4. štádiu ochorenia po tom, čo chemoterapia a ožarovanie zlyhali.

Liečebný protokol na rakovinu podľa Dr. Budwigovej

Čítať ďalej…

[sociallocker]

Jej liečebný protokol pozostáva zo zmien v strave a výžive pacienta.

Strava nesmie obsahovať žiadne umelé prísady a žiadne živočíšne produkty, okrem bielych jogurtov alebo tvarohu. Jej liek totiž spočíva v zmiešaní týchto dvoch látok:

 1. ľanový olej (lisovaný za studena)
 2. tvaroh alebo jogurt 

Poznámka: Ľanový olej je nutné držať v chladničke a v tmavej fľaši. Týmto sa chráni pred svetlom a kyslíkom, čo by mohlo viesť k jeho oxidácii a znehodnoteniu.

Uvedená kombinácia poskytuje potrebnú výživu pre bunky na molekulovej úrovni. Aby bunky dokázali zužitkovať mastné kyseliny z ľanového oleja, tie musia byť naviazané na sírnaté bielkoviny nachádzajúce sa v mlieku.

Pomocou tohto lieku sa telo dokáže z rakoviny vyliečiť už v priebehu 3 mesiacov.

Táto geniálna žena napísala o svojej práci 6 kníh. Jej dielo by bolo ešte cennejšie, ak by nestrávila veľa času súdením sa s výrobcami margarínov. Okrem toho, publikovaniu jej diela bolo často bránené prostredníctvom súdnych nariadení. Napriek tomu sa jej podarilo darovať ľudstvu nesmierne cenný odkaz, ktorý má potenciál zachrániť nespočetné množstvo ľudských životov!

Prečo kombinácia tvarohu a ľanového oleja?

Hneď po tom, ako sa sírnaté bielkoviny spoja s nenasýtenými mastnými kyselinami z ľanového, dochádza k reakcii , ktorá umožňuje oleju rozpúšťať sa vo vode, prenikať do buniek a tak im dodať energiu.

Ľudské bunky potrebujú energiu podobne ako elektrické zariadenia potrebujú baterky, aby dokázali fungovať. Kombinácia týchto dvoch látok to zabezpečí.

Pacienti doktorky Budwigovej si takto zlepšili zásobovanie tela živinami a kyslíkom a vyliečili sa z mnohých druhov rakoviny, ako napríklad rakoviny prsníka, mozgu či tráviaceho traktu (hrubého čreva, žalúdka a podobne).

Aby boli pacienti schopní získať všetky prínosy jej liečby, vypracovala Dr. Budwigová zoznam ďalších odporúčaní, ktoré je potrebné dodržiavať:

 • dostatok slnečného žiarenia na produkciu vitamínu D a stimuláciu hojenia tela aj duše
 • pitie len čistej vody
 • vyhýbanie sa mäsu, cukru a živočíšnym tukom
 • konzumácia jedla hneď po uvarení, neodkladať zvyšky a neskôr
 • vyhýbanie sa spracovaným potravinám
 • konzumácia aj čerstvo pomletých ľanových semienok (do 15 minút po zomletí)
 • jedenie iba čerstvého ovocia a zeleniny
 • kombinácia tvarohu (jogurtu) a ľanového oleja v pomere 2:1 a ich miešanie až dovtedy, kým nie je vidieť plávajúci olej
 • do zmesi nepridávajte žiadne iné ingrediencie až pokým nie je zmes hotová
 • vyhýbajte sa liekom, ak sa to dá

V prípade rakoviny odporúča Dr. Budwigová konzumovať 8 polievkových lyžíc ľanového oleja denne, rozložených rovnomerne počas dňa pre priemerného človeka.

Dávku je možné prispôsobiť o 20% až 30% smerom nahor alebo nadol, v závislosti od vašej telesnej váhy.

Na prevenciu rakoviny postačí 1 až 2 polievkové lyžice ľanového oleja zmiešaného s tvarohom alebo jogurtom denne.

Zdroj: http://thetruthaboutcancer.com/budwig-diet-protocol-cancer/

Dúfame, že sa vám článok páčil a informácie v ňom boli užitočné! Ak áno neváhajte sa oň podeliť  s priateľmi. Želáme vám pekný deň. Redakcia

Odporúčané články
 • Stano
  Odpovedať

  Táto kvázi vedkyňa nemá jedinú prácu v Scopus-e, všetko je to vymyslené

  • Eva Rusinakova
   Odpovedať

   Nez napisete nieco take, overte si laskavo informacie. Odporucam vrelo. Jej prace vysli prelozene do mnohych jazykov. To, ze o nich Scopus mlci ete nic neznamena. Zelam pekny den.

  • JUDr. Benjamín Puškáš
   Odpovedať

   Ty geniálny človeče, ten Scopus kto ovláda, kto za tým stojí? kto na tom profituje? Za všetkým sú peniaze!!! Otvor očí, resp. hlavu, pohni trošku mozgom, než napíšeš takú hlúposť, že je to všetko vymyslené!!! Keby sa to dalo , ako sa to asi nedá, aby si mal Ty rakovinu, aby si využil jej recept, aby bol účinný,možno by si až vtedy uveril!Pripomínaš mi Sv. neveriaceho Tomáša!

 • Admin
  Odpovedať

  Dr. Johana Budwig bola 7krát nominovaná na Nobelovú cenu za svoju prácu, napísala o tom niekoľko kníh, je ich možné zohnať aj v slovenčine

  • Miso
   Odpovedať

   Tak 6 alebo 7? Ako zneli nazvy jej vedeckych prac? Kde sa daju najst?

 • Martin
  Odpovedať

  Na Nobelovu cenu nebola vôbec nominovaná.
  http://www.nobelprize.org/nomination/archive/search_people.php

 • Peter
  Odpovedať

  Na Nobelovu cenu nebola nominovana ani raz. Vam je to jedno, ide len o traffic a zisk z reklamy aj za cenu ze napisete bullshit

 • Daniela
  Odpovedať

  Keď už vieme liek, prečo teraz nepokračujem v jej šľapajách ale iba o tom rozprávame, veď už nik alebo nič v tom nebráni, či? Nieje to len výmyseľ?

 • jurko
  Odpovedať

  preto,lebo reklama na chemoterapiu je silna a vsadepritomna…okrem toho po diagnostike nadoru kto odmietne chemo,tak nedostane ani cent za praceneschopnost,plus samozrejme strasenie,ze bez chemo bude ista smrt,takze neinformovanych pod strachom rychlo zlomia na svoj biznis,lebo ak inej cesty niet,tal ked uz zomriet,tak iba pod kontrolovanym dohladom o))

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search